ULUSLARARASI GENÇ SOSYAL BİLİMCİLER KONFERANSI (ICYSS)

CED koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 19- 23 Mayıs 2022 yılında gerçekleştirilen 5. Uluslararası Genç Sosyal Bilimciler Konferansı (ICYSS 2022) sonucunda Türkiye’den yarışmaya katılan öğrencilerimiz, başarılarını madalyalar ile taçlandırarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Öğrencilerimizi ve danışmanlarımızı tebrik ederiz.

ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİLER

13 Haziran 2022 tarihinde Dr. Hakan ÇALIŞKAN’ın moderatörlüğünde Türkiye Biyologlar Derneği’nin yaptığı ‘’Neden Akuaponik Tarım’’ adlı söyleşide Derneğimiz YK başkanı Prof. Dr. Semra Günay AKTAŞ konuk olarak katıldı.

PANEL

Anadolu Üniversitesinin 03 Haziran 2022 tarihinde düzenlediği ‘’NEDEN UKRAYNA? Coğrafi Bir Bakış’’ adlı panele, panelist olarak Derneğimiz YK başkanı Prof. Dr. Semra Günay AKTAŞ ile derneğimiz üyeleri Prof. Dr. Erdoğan KAYA ve Prof. Dr. Nazlı GÖKÇE katılmıştır.

KARİYER FUARI

21-22 Mart tarihlerinde Ege Üniversitesi’nin düzenlediği Ege Kariyer fuarında Coğrafya Eğitimi Derneği’ni temsilen gençCED ekibinden üyelerimiz bulunmuştur. Bulunan genç meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.